Plakat
 
denik
denik 2a
Lanskrounske listy2
 
Irena Budweiserová:
Irena Budweiserova 1a
Irena Budweiserova 2a
 
Nano Illusions:
NANO ILLUSIONS 1a
NANO ILLUSIONS 2b
 
Super Trio Wuh:
SUPER TRIO WUH 1a
SUPER TRIO WUH 2a
 
Vulcanika Orchestra:
VULCANIKA ORCHESTRA 1a
VULCANIKA ORCHESTRA 2a
 
Zbigniew Czendlik a Ilja Michalec:
Zbigniew Czendlik a Ilja Michalec-a
 
Zvukař Miloš Fišer:
Milos Fiser, zvukar-a
 
Moderátor Karel Pokorný:
Moderator Karel Pokorny 2a
 
 
vulcanicav 19.00 hod.
VULCANICA ORCHESTRA - http://bandzone.cz/vulcanicaorchestra
Kapela se zrodila  koncem r. 2007. Původ Vulkaniky lze však vystopovat mnohem dříve v legendárním olomouckém jazzovém triu Blue Canisters, které toho času již bobtnalo v počtu šesti muzikantů přetahujících se o své akustické či elektrické party. Další směřování bylo jasné, představa syrového elektrického jazzrocku dala vzniknout nové kapele.
Jirka - piano, mooger, skrzek
Vlasťa - kytara
Radim- bezpražcová basa
Honza - bicínanove 20.00 hod.
NANO ILLUSIONS - http://bandzone.cz/nanoillusions , http://www.facebook.com/nanoillusions
Nano Illusions je kapela složená z pěti energických, nadšených a zkušených muzikantů v čele s talentovanou zpěvačkou Martou Kloučkovou. Právě v její hlavě se zrodil nápad založit kapelu, krátce poté, co v roce 2008 započala studium muzikálového herectví na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Vlastní skladby zpočátku vycházely zejména z nápadů zpěvačky Marty Kloučkové, které aranžovali ostatní členové – kytarista Antonín Dlapa, klavírista Honza Aleš, baskytarista Ondra Hauser a bubeník Marek Antoňů. Své autorské skladby kapela v únoru 2011 natočila ve studiu a v březnu téhož roku se těšila z první demo nahrávky. To už kapela měla i svůj název – Nano Illusions - vyjadřující myšlenku, že iluze mohou být tak malé, že si je sotva uvědomíme, a přesto nás mohou ovlivňovat. Ačkoliv není jednoduché kapelu žánrově zařadit, lze říci, že jejich tvorba má nejblíže k popu, který je výrazně doplněn prvky fusion, soulu, jazzu i alternativy. Celé této směsici dodávají na originalitě neotřelé a osobité české texty, jejichž autorkou je Marta Kloučková.

triove 21.00 hod.
SUPER TRIO WUH
tvoří vynikající americký pianista Skip Wilkins. Narodil a vyrůstal v hudební rodině v Massachusetts. O jazz se zajímal od útlého dětství, takže poprvé na pódium vystoupil už v mateřské škole. Původně se mu zalíbilo zpívání, ale pak se jeho hlavním nástrojem stalo piano. Průběh jeho uměleckého dozrávání ovlivnila řada šťastných setkání s významnými osobnostmi – při pobytu v Bostonu byli mezi jeho partnery např. bubeníci Joe Hunt a Bob Moses nebo saxofonisté Jimmy Mosher a John LaPorta, v Denveru se mezi jeho spoluhráče zařadili saxofonista Plas Johnson, zpěváci Mark Murphy a Darmon Meader, trumpetista Conte Candoli, basista Milt Hinton nebo bubeník Peter Erskine. V současné době je Skip Wilkins na studijním pobytu (sabbatical) v Praze. Koncertuje s předními českými jazzmany, vede pěvecký sbor a učí na Janáčkově akademii múzických umění.
FRANTIŠEK UHLÍŘ jeden z nejlepších evropských kontrabasistů. Absolvent konzervatoře v Brně. Dlouhá léta byl členem skupiny SHQ Karla Velebného, Barock Jazz Q a formací pianisty Emila Viklického. Rejstřík jeho četných aktivit zahrnuje i spolupráci s různými mezinárodními skupinami a sólisty (East - West Connection, Czech - Norwegian Band, D. Weckl, B.Moses, S. Costanzo, J. Newman, T. Curson, B. Bailey, L. Blackbourn, P. Wilson, S. Nistico, S. Hamilton, S.Robinson, D. Gojkovic, S. Gut, C. Stötter, S. Schlegel,P.Caterine, S. Houben, B. Castelluci, W. Lackerschmied, A. Riel, P. Mikkelborg, B. Dennerlein).
JAROMÍR HELEŠIC, česká bubenická legenda, se narodil  v Uherském Hradišti a vyrůstal na jižní Moravě v Mikulčicích. Od konce 60-tých let žije v Praze, kde působil v různých jazzových formacích (Jazz Half Sextet, Jazz Nova) než zakotvil ve skupině kontrabasisty L.Hulana Jazz Sanatorium. V 70-tých letech se stal Jaromír Helešic jedním z nejlepších a nejžádanějších hráčů na bicí nástroje u nás (Impuls, Energit L.Andršta, Jazz Q M.Kratochvíla, Pražský Big Band, Milan Svoboda Q,R.Dašek Trio). Jaromír Helešic vystupoval s různými hudebním projekty po celé Evropě, Indii a v zámoří.

irenave 22.00 hod.
IRENA BUDWEISEROVÁ - http://www.budweiserova.com
Irena Budweiserová je známá především jako členka legendárního Spirituál kvintetu.Vystudovala zpěv na konzervatoři v Praze u profesorky Aleny Pařízkové a profesorky Laďky Kozderkové V současné době se věnuje vlastní sólové dráze. Je skvělou interpretkou spirituálů a gospelů, často však vymezuje žánrové hranice a vystupuje proto také jako interpretka v klubech a na festivalech alternativní hudby. Se svou doprovodnou kapelou Fade In hostuje při nejrůznějších kulturních akcích jako jsou koncerty v kostelech, divadlech, výstavních síních. Má vlastní bohatou diskografii, která obsahuje i její vlastní skladby. Podílela se i na nahrávkách skupin ASPM Jana Spáleného, Rangers a Big bandu Josefa Vejvody. Opakovaně vystupovala v muzikálech autorské dvojice režisér Stanislav Moša- skladatel Zdenek Merta. Její jméno znají posluchači Českého rozhlasu také v souvislosti s autorskými pořady, ve kterých popularizovala jazz na stanici Praha. Za sebou má pedagogickou činnost na pražské konzervatoři.

kytarycz