01-klouckova
Marta Kloučková Jazz Project

Začátek v  19.00 hod.

Marta Kloučková – zpěv 
Iva Korgerová – piano
Matěj Černý – kontrabas
Petr Hanák – bicí

Zpěvačka se sametovým vokálem a zajímavým soul-jazzovým feelingem se věnuje jazzu od svých šestnácti let.  Ač je zpěvačka Marta Kloučková vcelku novou tváří na tuzemské jazzové scéně, na jejím projevu to není znát. Frázuje s lehkostí, zaujme energií, osobitostí a sametovým, temně zabarveným vokálem. Její projev přináší radost i melancholii, burcuje a zase konejší. www.martaklouckova.cz


02-onebrain
ONE BRAIN

20.00 hod.

ONE BRAIN  je ojedinělým hudebním tělesem, které se  kromě standardních jazzových skladeb proslavilo tzv.jazzpopem. Kapela si za překvapivě krátkou dobu vydobyla přízeň mnoha posluchačů nejen u nás, ale také i v zahraničí. V současné době dotáčí již 6 autorské CD.

Denisa Kupsová - zpěv 
Jan Kráčmar - alt sax.,zpěv
Jiří Tribula - kytara 
Martin Horský - basová kytara
Petr Kovář - bicí 
Ilja Michalec - klávesy

 

www.one-brain.cz


03-cimprcampr
CIMPR CAMPR

21.00 hod.

Tisk o nich píše jako o vynikajícím  hudebním triu zakuklených výtržníků a prý kapela hraje zcela zvrácenou autorskou hudbu v nástrojově velmi unikátním až úchylném složení. 

Petr Vošta - banjo akustické, banjo elektrické, zpěv 
Radek Hlávka - baskytara, zpěv 
Robert Vítek - bicí

 

http://www.cimprcampr.cz/

 

04-smoldas05-hopkins06-hobzek
LIBOR ŠMOLDAS, DUNCAN HOPKINS, TOMÁŠ HOBZEK

22.00 hod.

Libor Šmoldas patří přes svůj mladý věk mezi hvězdy české jazzové scény. Vystupuje, natáčí a učí s mezinárodními jazzovými hvězdami a je všeobecně hodnocen jako jeden z nejlepších jazzových kytaristů u nás. Na letošním ročníku vstoupí s vynikajícím britsko-kanadským kontrabasistou Duncanem Hopkinsem a bubeníkem Tomášem Hobzekem.

http://www.liborsmoldas.cz
http://duncanhopkins.com 
http://www.tomashobzek.com 

 

plakat

Muzikus 10-2014